Jméno: Michal

Příjmení: Kolář

Telefon: +420 722 308 398

ICQ: 279549334

E-mail : hledamdjcz@centrum.cz
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách
Hraní na svatbě beru jako poctu a závazek zároveň. Je skvělé stát se součástí takového dne, na který lidé vzpomínají třeba celý život. Diskotéka je závěrem svatební oslavy.
Po obřadu během slavnostního oběda si budete možná přát podkreslit cinkání příborů nevtíravou příjemnou hudbou, nejslavnějších světových hitů, stejně jako mnoha písněmi, které jsou žánrově označovány jako "easy listening", tedy k příjemnému poslechu.

251387_svatba-manzele-par-zenich-nevesta-polibek-svatebni-crop.jpg
Průběh svatební oslavy a diskotéky závisí čistě na přání novomanželů. Parket většinou otevírá jejich první společný tanec. Pokud budete potřebovat pomoci s výběrem vhodné písničky, můžeme to probrat třeba během naší předběžné pracovní schůzky. Stejně tak prodiskutujeme případné různé aktivity, které pro hosty na Vaší svatbě budete možná chtít uspořádat. I v této oblasti mám velké zkušenosti a mohu Vám při jejich výběru poradit. Hudební nabídka, kterou disponuji, je široká. Hraji hudbu od roku 2004 do současnosti a snažím se mít ve svým notebooku pro každého něco. Výkon mé kvalitní zvukové aparatury je dostatečný pro ozvučení sálů různých velikostí. Pro osvětlení parketu používám LED i laserová světla, která navodí tu správnou atmosféru pro svatební diskotéku. Na závěr oslavy Vaší svatby si pak můžete společně se svými hosty zazpívat. Pokud o to budete stát, kromě diskotéky pro Vás zajistím také karaoke show. Jejichž hudební základ uslyšíte z reproduktorů, text uvidíte na projekčním plátně a zpívat budete do bezdrátových mikrofonů. 
  • zabereme méně místa než kapela
  • nepotřebuje dělat přestávky
  • na svatbě může průžněji reagovat na danou amtmosféru
  • má širší repertoár, kapela nemůže zahrát všechno
  • narozdíl od kapely můžem hrát i potichu, zdánlivě nepodstatná věc, ale jsou chvíle kdy je příjemná podkresová hudba lepší než hlasitá produkce.HLEDAMDJ.CZ © 2014 Všechna práva vyhrazena.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one