Jméno: Michal

Příjmení: Kolář

Telefon: +420 722 308 398

ICQ: 279549334

E-mail : hledamdjcz@centrum.cz
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách

Co je Karaoke:

Je to forma zábavy, kde amatérský zpěvák zpívá do hudebního základu. Skladby jsou většinou velice známé populární písně, ze kterých je částečně nebo úplně odstraněn hlas původního interpreta.
Bar-Fined-for-Pirated-Karaoke-Songs-2.jpg
Slova písně jsou zobrazována na obrazovce či plátně. Bývají často animovaná nebo mění svou barvu v závislosti na právě hrané části. Pomáhají tak zpěvákovi udržet správný rytmus. Zpěv obstaráte Vy a Vaši přátelé a hosté. Karaoke show lze zařadit třeba na závěr nebo v průběhu hlavní akce, ať už je to diskotéka, soukromá nebo svatební oslava či firemní akce nebo večírek. K dispozici pro vás mám stovky domácích i zahraničních písniček, z nichž si každý vybere. Během karaoke show nebo před ní během diskotéky můžete listovat seznamů skladeb. Současně si ale písničky můžete vybrat už dávno před akcí, a to z tabulek ve formátu pro MS Excel, které Vám pošlu mailem. Pak stačí přijít za DJ, písničku si objednat a za chviličku už můžete zpívat třeba jako Frank Sinatra, Michal Tučný nebo Madonna. Karaoke obnáší spoustu nezapomenutelné zábavy. Splňte sobě nebo svým hostům celoživotní přání zazpívat si. Chcete vyzkoušet karaoke? Zavolejte nebo napište! Mým domovským městem je Sušice okres Klatovy, ale přijedu za Vámi kamkoli, v Sušici a okolí navíc neúčtuji dopravu.
  • zabereme méně místa než kapela
  • nepotřebuje dělat přestávky
  • na svatbě může průžněji reagovat na danou amtmosféru
  • má širší repertoár, kapela nemůže zahrát všechno
  • narozdíl od kapely můžem hrát i potichu, zdánlivě nepodstatná věc, ale jsou chvíle kdy je příjemná podkresová hudba lepší než hlasitá produkce.HLEDAMDJ.CZ © 2014 Všechna práva vyhrazena.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one