Jméno: Michal

Příjmení: Kolář

Telefon: +420 722 308 398

ICQ: 279549334

E-mail : hledamdjcz@centrum.cz
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách

Zdravím všechny jenž zavítali na stránky hledamdj.cz

Jmenuji se Michal Kolář a zde prezentuji své hobby a tím je DJ-ing.

Živému mixování a pouštění hudby se věnuji aktivně již od roku 2004. Můj hudební repertoár je léty pečlivě vybraný. Během produkce se snažím reagovat na hosty a tím se jim co nejlépe přizpůsobit tak, aby si všichni přišli na své. Mezi hudební styly které hraji patří: Dance,ElectroHouse,Oldies, 90´s, disco, rock, pop, české hity, ale na druhou stranu i současná populární hudba jako R´n´B, house, trance či D´n´B.

Měl jsem možnost zahrát si na mnoha místech a různých akcích jako byly diskotéky, zábavy, plesy, svatby, nejrůznější oslavy a firemní večírky. Využil jsem i četná pozvání do hudebních klubů.

Každá akce je pro mne zároveň reklamou a tudíž mi velice záležní na vaší spokojenosti.

Z počátku jsem nijak nevyhledával příležitosti ke hraní, spíše si příležitosti vyhledávali mne. Čas dával možnost propadnout této zálibě. Začal jsem si pomalu tvořit sbírku skladeb, jdu s dobou a dělám všechno pro vaší spokojenost. Přináší mi velkou radost vidět vás jak se dobře bavíte.

Vždyť život je krátká dovolená a bylo by škoda jí hezky společně naplno neprožít!

Chtěl bych Vám všem poděkovat a budu se těšit nashledanou třeba na vaší příští akci!!! Děkuji vám za váš čas strávený touto četbou...vážím si toho.

S pozdravem,
Michal Kolář
  • zabereme méně místa než kapela
  • nepotřebuje dělat přestávky
  • na svatbě může průžněji reagovat na danou amtmosféru
  • má širší repertoár, kapela nemůže zahrát všechno
  • narozdíl od kapely můžem hrát i potichu, zdánlivě nepodstatná věc, ale jsou chvíle kdy je příjemná podkresová hudba lepší než hlasitá produkce.HLEDAMDJ.CZ © 2014 Všechna práva vyhrazena.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one