Co nabízím?

Free Neon Lightstick párty

Absolutní bomba ve Vašem clubu! Náš promo team v čele s hvězdným DJem, přiveze gigantické množství UV aktivních svíticích náramků (Lightsticků) a UV aktivních blikajících ježků (velikost cca 5cm). Celý parket nasvítíme UV zářivkami. Verze MEGA obsahuje celovečerní show, UV aktivních barevných sprejů a třpytivých gelů. DJ Mich@l. v průběhu večera uspořádá několik zajímavých soutěží o lahve sektu a svíticí ceny (mega ježci, lightsticky). Námi vytvořený fotoreport z celé akce naleznou návštěvníci na www.hledamdj.cz což zajistí skvělou reklamu pro Váš club. 
V ceně všech akcí je zahrnut profi DJ, instalace světel, zkrátka vše, kromě dopravy. Náramky a ježci, které nestihneme rozházet nebo rozdat mezi lidi, Vám samozřejmě zůstanou. Podle domluvy lze dovézt v podstatě libovolné množství náramků nebo ježků a tím upravit výslednou cenu.

Oslavy a firemní večírky

Ať už je důvodem vaší oslavy nebo večírku cokoli, rozhodně by na nich neměla chybět hudba. Jako váš DJ pro vás budu hrát takovou, kterou máte rádi. Aby mí klienti měli možnost přijít si říci o jejich oblíbenou písničku. Během večera je k tomu také stále vybízím. Z této spolupráce potom vznikne hudební zábava vyvážená tak, aby si všichni přišli na své a nikdo se nenudil. 
Na vaší zahradě, v hotelu přes ulici, v oblíbené hospůdce, nebo přímo ve vaší firmě - kdekoliv si vyberete - pro vás uspořádám setkání s hity, které čas už prověřil, nebo těmi současnými. Pomocí své kvalitní a dostatečně dimenzované aparatury zajistím ozvučení jak vnitřních, tak venkovních prostor.

Bublinkovou párty

Bublinková show je jednou z akcí, která rozproudí zábavu na každé párty!I dospěláci se rádi vrátí do dětských let a užijí si bublinkovou smršť! Použitím velkého bublifuků (dofuk bublin až 8 metrů) zaplníme i veliký taneční parket nebo jiný prostor stovkami poletujících bublin. 
Po domluvě pro aktivní zapojení vašich návštěvníků přivezeme návštěvníkům malé bublifuky, které si mohou odnést domů. Při použití speciálních náplní bubliny svítí pod UV světlem.

Balónková párty

Objednejte si pro svou párty od nás BALONKOVOU PÁRTY, Vytvořte na párty atmosféru, kde se všichni pobaví. Stovky balonků všude kam se podíváš, zatancujte si mezi více než 2tisíci balonky. 
Po domluvě pro aktivní zapojení vašich návštěvníků mužem vytvořit soutěž, modelování postaviček a zvířátek na vaší párty může nabídnout docela slušnou zábavu.

Pěnovou párty

Pěnová párty je naprostá šílenost, něco co hned tak nezažijete. Pomocí speciálního zařízení se vyrábí velmi rychle obrovské množství pěny, která vás doslova zavalí. Pěna je naprosto zdravotně nezávadná s hygienickým atestem. Pěna je absolutně nezávadná! Neštípe, nedělá fleky na oblečení a je bez chuti! Dá se v ní dýchat a nelze se v ní utopit! Podobá se obrovské hromadě sněhu! Nestudí! Rozpustí se ve vodě, likvidace se provádí spláchnutím, popř. se nechá uschnout!
Používáme pouze kvalitní a certifikované náplně pro výrobníky pěny. Pěnovou párty lze realizovat kdekoliv, na diskotéce, v klubu, na zahradě nebo i jinde venku.

Karaoke večer

Je to forma zábavy, kde amatérský zpěvák zpívá do hudebního základu. Skladby jsou většinou velice známé populární písně, ze kterých je částečně nebo úplně odstraněn hlas původního interpreta.
Slova písně jsou zobrazována na obrazovce či plátně. Bývají často animovaná nebo mění svou barvu v závislosti na právě hrané části. Pomáhají tak zpěvákovi udržet správný rytmus. Zpěv obstaráte Vy a Vaši přátelé a hosté. Karaoke show lze zařadit třeba na závěr nebo v průběhu hlavní akce, ať už je to diskotéka, soukromá nebo svatební oslava či firemní akce nebo večírek. K dispozici pro vás mám stovky domácích i zahraničních písniček, z nichž si každý vybere. Během karaoke show nebo před ní během diskotéky můžete listovat seznamů skladeb. Současně si ale písničky můžete vybrat už dávno před akcí, a to z tabulek ve formátu pro MS Excel, které Vám pošlu mailem. Pak stačí přijít za DJ, písničku si objednat a za chviličku už můžete zpívat třeba jako Frank Sinatra, Michal Tučný nebo Madonna. Karaoke obnáší spoustu nezapomenutelné zábavy. Splňte sobě nebo svým hostům celoživotní přání zazpívat si. Chcete vyzkoušet karaoke? Zavolejte nebo napište! Mým domovským městem je Sušice okres Klatovy, ale přijedu za Vámi kamkoli, v Sušici a okolí navíc neúčtuji dopravu.

Svatební oslava

Hraní na svatbě beru jako poctu a závazek zároveň. Je skvělé stát se součástí takového dne, na který lidé vzpomínají třeba celý život. Diskotéka je závěrem svatební oslavy. Po obřadu během slavnostního oběda si budete možná přát podkreslit cinkání příborů nevtíravou příjemnou hudbou, nejslavnějších světových hitů, stejně jako mnoha písněmi, které jsou žánrově označovány jako "easy listening", tedy k příjemnému poslechu.
Průběh svatební oslavy a diskotéky závisí čistě na přání novomanželů. Parket většinou otevírá jejich první společný tanec. Pokud budete potřebovat pomoci s výběrem vhodné písničky, můžeme to probrat třeba během naší předběžné pracovní schůzky. Stejně tak prodiskutujeme případné různé aktivity, které pro hosty na Vaší svatbě budete možná chtít uspořádat. I v této oblasti mám velké zkušenosti a mohu Vám při jejich výběru poradit. Hudební nabídka, kterou disponuji, je široká. Hraji hudbu od roku 2004 do současnosti a snažím se mít ve svým notebooku pro každého něco. Výkon mé kvalitní zvukové aparatury je dostatečný pro ozvučení sálů různých velikostí. Pro osvětlení parketu používám LED i laserová světla, která navodí tu správnou atmosféru pro svatební diskotéku. Na závěr oslavy Vaší svatby si pak můžete společně se svými hosty zazpívat. Pokud o to budete stát, kromě diskotéky pro Vás zajistím také karaoke show. Jejichž hudební základ uslyšíte z reproduktorů, text uvidíte na projekčním plátně a zpívat budete do bezdrátových mikrofonů.

DJ a hudba na diskotéku

Světla září, z reproduktorů hraje perfektní muzika. Pokud potřebujete profesionálního diskžokeje do svého klubu, baru nebo na diskotéku, jste na správném místě.
Základ každé správné diskotéky tvoří hudební produkce. Zajistěte si diskžokeje na disco s mnohaletými zkušenostmi a stovkami odehraných vystoupení. Diskotéku hraje především styly dance, house, electro & progressive a RnB, ale na svém playlistu má i oldies nebo české a slovenské hity z 80. a 90. let.
Využijte našich dlouholetých zkušeností, působnosti po celé České republice.

Laserová show

Laser show pro taneční eventy, firemní, oslavy, venkovní laserová show. Nabízíme profesionální přístup, jedinečný vizuální zážitek. Laserová show - paprsky, roviny, tunely atd.

Ohňostroje

Chystáte na svatbu nebo firemní večírek překvapení pro hosty nebo chcete jen skvělý závěr vaší svatby nebo firemního večírku? Ohňostroj je efektní způsob, jak všechny ohromit. Za cenu už od 6.000 Kč dostanete ohňostroj plný efektů, které sami v obchodě neseženete. Po domluvě vše pro váš můžeme zajistit.
Vyhledávání