Aparatura

Kvalitní zvukové a světelné vybavení je základem. Mám několik variant zvukové i světelné aparatury, které vybírám v závislosti na počtu účastníků, prostředí a charakteru události.

OZVUČENÍ

V současné době vlastním techniku na kompletní zajištění menších akcí i větších akcí.
Profesionální reprobox s velmi vysokým výkonem. 
Výkon: 750 W (RMS) 
Max: 1500 W

Profesionální reprobox subwoofer s velmi vysokým výkonem. 
Výkon: 750 W (RMS) 
Max: 1500 W
Analogový mixážní pult s integrovaným multikanálovým rozhraním USB, 12 analogových kanálů, digitální audio rozhraní (14 in / 12 out), 8 mikrofonních
AKG WM40 je jednoduchý bezdrátový systém, který je vhodný jak pro zpěv, tak mluvené slovo. Vše zapojíte velmi snadno a hned si můžete užívat čistý zvuk bez nepříjemných kabelů. Jediná baterie typu AA udrží zařízení v provozu okolo třiceti hodin.
Napájení přes USB, 2 x "jog-wheels" typu vinylové desky 6 tlačítek pro ekvalizaci a 2 tlačítka nastavení, 1 stick,  částečné podsvícení (červené) Synchronizace stisknutím tlačítka,  automatická smyčka na 1,2, nebo 4 doby, přidání efektů Záznam mixáže,  připojení k PC: USB 2.0
DDJ-FLX4 je 2-kanálový kontroler s jednoduchým, uživatelsky přívětivým designem. Rozložení ovládacích prvků na DDJ-FLX4 usnadňuje DJ-ingu mixovat a je převzato z profesionálních produktů Pioneer DJ. Vše se snadno používá a je přehledně uspořádáno, díky čemuž je kontrolér i dostatečně kompaktní na to, abyste si jej mohli vzít kamkoli, kde chcete vystupovat.

OSVĚTLENÍ

V současné době vlastním techniku na kompletní zajištění menších akcí i větších akcí.
Tento RGB laser nabízí mnoho ohromujících předprogramovaných efektů s více než 100 laserovými presety a více než 300 laserovými efekty, jako je jsou vlny, tunely, kruhy, puntíky a mnohé další...
Spotřeba energie: 100W, elektronické stmívání: 0-100%, strobe: 1-18 / s LED: 1PCS 75W vysoký výkon, barva: RGBW, gobo: 8
Světelný zdroj: LED RGBW a laser - barva červená, zelená Spotřeba energie laseru : 55 W Režim ovládání: DMX512, Auto Run, Sound action, Strobe, Stand Alone a Master/Slave, s bohatými pokročilými vestavěnými programy
Velmi oblíbený Scooby efekt v šesti-čočkové variantě a s DMX řízením (9 kanálů). Z každé čočky vytváří efekt různé obrazce a prostorové efekty. Synchronizované efekty: všech 6 čoček vytváří společné obrazce nebo spolupracují na jednom prostorovém efektu.
Otočná LED hlavice osazená barevnými 7x10 W RGBW LED čipy. Ovládání DMX (7 nebo 12 kanálů), hudbou pomocí vestavěného mikrofonu, režim Master/Slave, vestavěné programy. RGBW míchání barev, strobo efekt, funkce stmívání a colour macros,
Rotační LED efekt ve tvaru polokoule. 6 LED diod ( 2x 1W červená LED dioda, 2x 1W zelená LED dioda, 2x 1W modrá LED dioda) celkem 6W. Ovladatelné pomocí protokolu DMX 512 (6 kanálů). Hudební režim/master/slave/auto; Efekt má velmi dobrou svítivost!
Atraktivní světelný závěs osazený 40-ti bílými LED diodami. Dekorace vhodná pro diskotéky, taneční kluby, živá vystoupení, divadelní kulisy apod. Vestavěný mikrofon pro reagování LED diod na přehrávanou hudbu.
Napájení: AC 230V / 50Hz, max. příkon: 50W, LED: 72 kusů, ovládání: sound vestavěný mikrofon, dmx 5 channel , auto.
Výrobky značky Fractal nabízí bezkonkurenční poměr cena/výkon a v naší nabídce jde o nejdostupnější řešení pro vnitřní svícení.
Spotřeba energie: 60W, elektronické stmívání: 0-100%, strobe: 1-18 / s LED: 1PCS 30W vysoký výkon, barva: RGBW, gobo: 8
UV trubice 36W/120cm Omnilux slim line
Pracovní napětí: AC100-240V 50/60Hz Výkon: 80W Výkon laseru: RGB 3 v 1 1800 mW Vlnová délka laseru: zelené světlo: 200mW 520nm červené světlo: 400mW 638nm modré světlo: 1200mW 450nm
Laserový zdroj: červený-150mW, zelený-50mW, modrý-300mW. Rychlost skenování: 25 kpps vysoký krokový motor, +-25 stupňů. Doba zahřívání: 2-8 minut, pracovní prostředí: Vnitřní 0-40 ° C, vzdálenost záběru: Až 100M (dostatečně tmavé prostředí)
Značka: U`King, černá barva, napájení: dvojité napětí 110V až 220V-250V, 50 / 60HZ, 20W, síťový kabel: 2pólový, délka sběrnice: 102,7 cm, počet žárovek: 9, laser: 2R, 2G, 2B, blesk: 3 světelné kuličky, bílý blesk, světelný efekt: RGB laser, bílý blesk
Světelný zdroj LED: 1PCS 10W vysoko výkonové LED RGBW 4 IN 1, napájecí zdroj vstupní napájení: AC100-240V 50/60 Hz, spotřeba energie: 50 W, pohyblivá hlava led
Napětí: AC110V-220V/50Hz,výkon produktu: 150W LED: 120W bílé světlo, pracovní režim: DMX512, Auto, Sound, Master/Slave, prisma: 8 otočných hranolů, barevné kolečko: 8 barev + poloviční barevný efekt + rychlost otáčení barev. nekonečné otáčení. Gobo kolo: 8 gob + třes + Gobo Rychlost otáčení, nekonečný rotující.
LED paprskový efekt kombinující barevný reflektor, červeno-zelený laser a dvojici paprskových rotačních efektů. Ideální centrální světelný efekt na diskotéky, taneční parkety, pro mobilní hudebníky a DJe i pro domácí zábavu.
Světelný efekt pro party disko klubový efekt barového osvětlovacího systému s 380 LED diodami.
Světelný zdroj: 8x 3W RGBW (objektiv 1: červený / objektiv 2: zelený / objektiv 3 modrý / objektiv 4 bílý)  každý ze dvou pruhů vytváří čtyři barevné paprsky, které vytvářejí působivé efekty Ideální efekt v kombinaci s Haze nebo mlhou Vytváří rychlou hru světla s paprsky ostrými jako břitva
Výkonný modrý laser v kompaktním těle osazený kvalitní laserovou diodou o výkonu 1,5 W (450 nm) !
Zelený laser o výkonu 200 mW, disponuje více než 100 přednastavenými vzory, více než 300 laserovými efekty (tunely, vlny, kruhy, tečky apod.) Široký zobrazovací úhel, kvalitní micro-step motorky.
Kompaktní červený laser o výkonu 500 mW. Automatický, hudební režim, DMX512 ovládání (7 kanálů).Laser disponuje více než 100 přednastavenými vzory, více než 300 laserovými efekty (tunely, vlny, kruhy, tečky apod.) Široký zobrazovací úhel, kvalitní micro-step motorky.
Překonejte obyčejné dekorace... ať jsou tento rok vaše party ještě úžasnější! LED Color Tube II společnosti ADJ je vzrušující, jasná LED tuba měnící barvy. Tento světelný efekt je nejlepší používat ve více kusech a hodí se pro domácí party, architektonické osvětlení, obchody, kapely, noční kluby a cestující baviče.
Je profesionální, pevně zkonstruovaná, ale velmi lehká světelná lišta vybavená devíti 3-wattovými LED diodami, které vyzařují ultrafialové a bílé světlo. Led bar je vynikající pro hospody, restaurace, taneční kluby a diskotéky, kde UV záření vytváří efekt připomínající fluorescenci některých barev.
Je profesionální, solídně vyrobený a zároveň velmi lehký pás UV osvětlení vybavený osmnácti 3-wattovými LED diodami, jehož úkolem je vyzařovat neviditelné ultrafialové světlo. LED lišta je ideální pro hospody, restaurace, taneční kluby a diskotéky, kde UV záření vytváří efekt připomínající fluorescenci některých barev.
LED světelný efekt - lišta společnosti Light4Me. Představuje ideální volbu pro taneční kluby, svatby a pódia.
Velmi kvalitní UV reflektor vhodný pro pevné instalace i mobilní akce. Silný UV paprsek s vyzařovacím úhlem 60, světelný zdroj s výkonem 400W.
...
...
...

Výrobníky

V současné době vlastním techniku na kompletní zajištění menších akcí i větších akcí.
Výkon výrobníku 700 W, dofuk kouře až 4,5 m, objem nádržky přístroje 0,8 l. Snadná obsluha, stačí pouze nalít určenou kapalinu do nádržky a stisknutím tlačítka ovladače vypustíte tolik mlhy, kolik potřebujete.
Profesionální přístroj pěnové dělo je extrémně výkonný výrobník pěny, který je za minutu schopný vyprodukovat až 40 m vysoce kvalitní pěny. Pěna se vytváří uvnitř přístroje a do prostoru se dostává za pomocí větráku. Ten je schopný mlhu vystřelit až do vzdálenosti deseti metrů.
Napětí: AC220V 50Hz (EU PLUG),výkon: 1500W, LED: 9LED RGB 3v1, ovládání: dálkové ovládání / DMX, doba ohřevu: 8 min, objem nádrže: 2,5L, vertikální výrobník mlhy.
Tento výrobník bublin z řad produktů Chauvet je zcela typickým zástupcem produktů své třídy, který Vám jednoduše pomůže vytvořit atraktivní show. Jde o opravdu kvalitní a spolehlivý výkonný výrobník, který jistě patří na špičku své kategorie.
Zařízení BeamZ S1500LED je výkonný výrobník mlhy s 9 RGB LED diodami, umístěnými okolo mlhového výstupu. Ponoří sloup kouře do syté modré, červené nebo zelené barvy, a tak promění mlhu na působivý vizuální zážitek.
...
Vyhledávání